עמותת פטריות הבר בישראל

עמותת פטריות הבר בישראל (ע״ר)
עמותה רשומה מספר 580691384 נרשמה בתאריך 4 נובמבר 2019

חברי הועד המנהל:

יולה וילוז׳ני
יולה וילוז׳ני

ילידת לנינגרד, עליתי לארץ בגיל 13 תחילת שנות השבעים. אמא ל-3, סבתא ל-4. מאז אני זוכרת את עצמי אוהבת לחפש פטריות. בשנת 2014 התחלתי לעשות מפגשים משותפים לליקוט פטריות הבר… הקמתי קהילת מלקטי פטריות בר הממשיכה ללמוד, לגדול ולהתפתח. יחד עם שותפי הקמנו את עמותת פטריות הבר בנובמבר 2019. אני ממשיכה להוציא סיורי פטריות למתחילים, לתחזק קהילה קיימת, לפתח ולהוציא לפועל רעיונות העמותה.

אליענה שני
אליענה שני

ילידת חיפה ובוגרת ביהס הריאלי, בעלת תואר 2 מהטכניון. מורה לביולוגיה לבגרות בתיכון בתל אביב ותושבת העיר. אוהבת לטייל, ספורט, טבע, אנשים ופעילה כבר 5 שנים בקבוצת הווטסאפ ״פטריות או לא להיות״. שותפתם של יולה ואמוץ להקמת העמותה ומשתלבת ביזמת איסוף נתוני תצפיות.

טלי קוסובסקי
טלי קוסובסקי

ילידת ישראל, נשואה ואמא ל־3, מומחית במיקרוסקופיית אלקטרונים ועובדת ביחידת המיקרוסקופיה בפקולטה לחקלאות, האונ׳ העברית. מתעניינת בפטריות מילדות ופעילה בקהילה מזה 7 שנים. פעילה בעמותה מיום הקמתה ומזה שנתיים מוציאה סיורי היכרות עם עולם הפטריות.

אמוץ חצרוני
אמוץ חצרוני

שותף להקמת העמותה. בניתי ומתחזק את אתר פטריות הבר. עבדתי כחוקר בתחום טכנולוגיות מידע במנהל המחקר החקלאי. כיום גמלאי, מלקט פיטריות, קולע סלים ומתנדב בעמותות שונות בעיקר בנושאי ארכיונאות ומידע.

ועדת ביקורת:

גיא נשר
גיא נשר ביקהרט

בעל תואר במשפטים וממשל וממשל מהמרכז הבינתחומי, עובד כמנהל צוות פיתוח בחברת רדיס. אוהב לטייל ולצלם, ולאחרונה גם ללקט פטריות.

גיא נשר
יאיר גולדברג

הנדסאי נוף
אילנאי מוסמך I.S.A. אילנאי מוסמך לטיפול בעצים ותיקים E.A.C.

גיא נשר
ברק סולימן

מלקט, מגדל ואוהב פטריות

הנהלת חשבונות:

אתי אייזלר

גמלאית, אוהבת אנשים טיולים וטבע ועל הדרך ללקט צמחים ופטריות ולהרחיב את הידע שלי אודותם. בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במיסים.